Solarix patch panel SX24HD-5E-STP-SL
Patch panel, 24x RJ45, CAT5E, STP, s vyvazovací lištou, nerez, 0,5U
Bude skladem 15.5.2026
Kód: ACNET1941 PN: 24000145
Výrobce: SOLARIX
 (Intelek LTD)
Ericha Roučky 1291/4, 627 00 Brno, Česká republika
info@solarix.info
www.solarix.info
Solarix SX24HD-5E-STP-SL Nestíněný patch panel nabízí 24 portů a vyvazovací lištu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kompatibilita: 19" rack Počet pozic: 24 Výška: 0,5U Barva: stříbrná
Poslat známému
Solarix SX24HD-5E-STP-SL
Nestíněný patch panel nabízí 24 portů a vyvazovací lištu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kompatibilita: 19" rack
Počet pozic: 24
Výška: 0,5U
Barva: stříbrná
Značka
Upřesnění typu :  Panel
Výrobce :  SOLARIX
Technické detaily
Provedení :  osazený
Použití a určení
Druh příslušenství :  patch panel
Fyzické vlastnosti
Barva :  stříbrná
Rozměry :  484 × 100 × 22 mm
Velikost :  19"