Hikvision DS-1100KI(C)
Klávesnice, řídicí, pro správu PTZ a NVR Hikvision, 7" LCD displej, 4osý joystick, audio in/out, RJ-45, USB, RS-485, RS-422, černá
Po objednání za 3 dny
Kód: IPKHIK1395 PN: DS-1100KI(C) Záruka: 36 měs.
Výrobce: Hikvision
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
support.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
Hikvision DS-1100KI(C) Profesionální ovládací zařízení určené pro správu kamerových systémů, videostěn a záznamových zařízení v rozsáhlých bezpečnostních infrastrukturách. Klávesnice je vybavena 7" LCD displejem pro reálný... více
Poslat známému
Hikvision DS-1100KI(C)
Profesionální ovládací zařízení určené pro správu kamerových systémů, videostěn a záznamových zařízení v rozsáhlých bezpečnostních infrastrukturách. Klávesnice je vybavena 7" LCD displejem pro reálný náhled kamer a přehledné ovládání funkcí. Pomocí 4osého joysticku lze přesně ovládat směrování PTZ kamer, přičemž přepínání mezi jednotlivými pozicemi kamer je možné pomocí dedikovaných tlačítek PREV a NEXT. Klávesnice podporuje nejen živé zobrazení kamer, ale také přehrávání záznamů z DVR a NVR zařízení, včetně možností snímání a střihu obrazu. Integrovaný audio vstup i výstup umožňuje obousměrnou hlasovou komunikaci. Nabízí pokročilé funkce jako je správa kamerových pozic v dávkách, podpora makro operací, skupinové operace a přesné manipulace s videem – rozdělení obrazovky, přesun a škálování oken, včetně podpory více podoken současně. Zařízení podporuje standardní protokoly jako ONVIF a SDK pro snadnou integraci do různých typů bezpečnostních systémů. Je kompatibilní s platformami iSecure a HikCentral. Umožňuje správu až 4000 zařízení s až 32 uživatelskými účty, včetně možnosti importu a exportu konfiguračních souborů. Odolná konstrukce, široký rozsah provozních teplot a vlhkosti a bohatá konektivita z ní dělají vhodné řešení pro kritické aplikace v oblasti zabezpečení.
  • Správa až 4000 zařízení, 32 uživatelských účtů (1 admin + 31 operátorů)
  • Reálný náhled obrazu z kamer v reálném čase přes klávesnici
  • 4osý joystick pro směrové řízení PTZ kamer
  • Přehrávání záznamů z DVR/NVR, podporuje zachycení a oříznutí obrazu
  • Podpora ONVIF a SDK protokolů
  • Podpora systémů iSecure a HikCentral
  • Import/export konfiguračních souborů
  • Dávkové přidávání, úpravy a mazání pozic kamer
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 1× 100/1000 Mbps RJ-45, 1× USB 2.0, 1× RS-485, 1× RS-422, 1× audio vstup, 1× audio výstup
Napájení: DC 12 V, příkon max. 15 W
Rozměry: 435 × 193 × 110 mm