Seasonic G12-GM-750 (V1.5) 750W
Zdroj, ATX, 750W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, částečně odpojitelné kabely, 80PLUS Gold
K odeslání: 10 ks
Výrobce: SEASONIC
 (Sea Sonic Europe B.V.)
Rietveld 7, 5258 ED Berlicum, Nizozemsko
europe@seasonic.com
www.seasonic.com
Seasonic G12-GM-750 (V1.5) 750 W Napájecí zdroj o výkonu 750 W je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má částečně odpojitelné kabely. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 750 W ... více
Poslat známému
Napájecí zdroj o výkonu 750 W je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má částečně odpojitelné kabely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 750 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1× ATX 20 + 4pin, 2× EPS 4 + 4pin, 3× PCIe 6 + 2pin, 6× SATA, 3× Molex
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  SEASONIC
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  120
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  2
Konektor Molex - HDD (počet) :  3
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  3
Konektor SATA (počet) :  6
Max. výkon zdroje (W) :  750
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  semi
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  150 × 140 × 86 mm