Xtend Solarmi SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2
Měnič napětí, integrovaný limiter, výkon 25kW, třífázový, 400V, MPPT
Po objednání za 5 dnů
Kód: ZNKSMI0028 PN: SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2 Záruka: 60 měs.
Výrobce: XTEND Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Poslat známému
  • Tato série podporuje poměr 1,3 DC/AC
  • Inteligentní a flexibilní systém - CAN, BMS, RS-485, Wi-Fi
  • Funkce dálkového vypnutí
  • Inteligentní vzduchové chlazení
  • Stupeň krytí IP65
Součástí balení je Wi-Fi datalogger a proudové sondy.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Nabíječka (baterie)
Typ baterie: olověný, lithium-iontový akumulátor, LiFePO4
Rozsah napětí baterie: 160–700 V
Max. nabíjecí proud: 50 A
Max. vybíjecí proud: 50 A
Nabíjecí průběh: 3 stupně / vyrovnávání
Externí teplotní senzor: ne
Nabíjecí systém pro Li-Ion (LiFePO4) baterie: přizpůsobení pomocí systému BMS
PV vstup (fotovoltaika)
Max. DC výkon na vstupu: 32500 W
Vstupní napětí PV: 180–1000 V
Rozsah MPPT: 150–850 V
Jmenovité DC vstupní napětí: 700 V
Náběhové napětí: 180 V
Vstupní proud PV: 26 A + 26 A
Max. PV ISC: 39 A + 39 A
Počet MPPT: 2
Počet řetězců (string) na jeden MPPT: 2 + 2
Měnič (AC výstup)
Výkon (jmenovitý): 25000 W (max. 27500 W)
Výkon (špičkový): 1,5× jmenovitý, 10 vteřin
Jmenovitý proud: 37,9 A
Max. trvalý průchod střídavého proudu: 80 A
Výstupní napětí: AC 220/380 V, AC 230/400 V (50/60 Hz), 3L/N/PE
Účinnost: 97,0 % (MPPT 99 %)
Krytí: IP65
Rozměry: 638 × 408 × 237 mm