MISURA P23EG34RWA01 34"
LED monitor, herní, prohnutý, 34", VA, 3440×1440, 21:9, 165Hz, 1ms, 400cd/m2, 4000:1, HDMI, 2× DisplayPort, repro, VESA, en. tř. F, černý
Akce
K odeslání: 2 ks
Kód: PERMIS1016 PN: P23EG34RWA01 Záruka: 24 měs.
Výrobce: MISURA
 (Jiří Mihel, Misura Store s. r. o.)
K poště 429, 252 67 Tuchoměřice, Česká republika
info@misura.cz
www.misura.shop
Poslat známému
Nechte se obklopit herními světy – MISURA P23EG34RWA01
Design displeje R1500 poskytuje přirozené zorné pole pro sledování obsahu a podporuje příjemnou konzumaci obsahu po výrazně delší dobu. Monitor MISURA P23EG34RWA01 nabízí plnou výbavu pro neutuchající gaming. Displej kmitá na obnovovací frekvenci 165 Hz, díky čemuž je výsledný obraz hladký a bez rušivých vlivů. Samozřejmostí je také podpora technologií FreeSync a G-Sync, takže při synchronizaci s grafickou kartou běží vše zcela plynule a bez sekání nebo trhání obrazu. Aby vše běželo tak, jak má, nesmí chybět ani 1ms doba odezvy.
MISURA P23EG34RWA01
Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 34" a Ultra WQHD rozlišením 3440 × 1440 bodů. Nabízí kontrastní poměr 4000 : 1, jas 400 cd/m2, dobu odezvy 1 ms a pokrytí 99 % sRGB barevné palety. Použitá technologie VA nabízí pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Díky obnovovací frekvenci 165 Hz a technologii FreeSync a G-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Monitor disponuje VESA uchycením, RGB podsvícením a integrovanými stereo reproduktory s celkovým výkonem 6 W.
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 34"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 3440 × 1440 px
Kontrastní poměr: 4000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 2× DisplayPort, 1× sluchátkový výstup, 1× USB 2.0 (pro servisní účely)
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  MISURA
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  1
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  400
Kontrast :  4 000 : 1
Poměr stran :  21 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  3440 × 1440
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Synchronizace obrazu :  G-Sync
Typ panelu :  VA
Úhlopříčka (palce) :  34
Velikost bodu (mm) :  0,231
Zobrazovací frekvence (Hz) :  165
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  2
HDMI (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  1
USB Hub :  ne
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  50
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ano
Hmotnost (kg) :  5.9
Rozměry :  808 × 362 × 62 mm