OEM HW-CPS12V-20A
Zdroj, spínaný, stabilizovaný, DC 12V, 20A, 250W, stříbrný
Po objednání za 1-2 dny
Kód: IPKHIK1039 PN: HW-CPS12V-20A Záruka: 36 měs.
Výrobce: OEM
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
OEM HW-CPS12V-20A Univerzální stabilizovaný spínaný zdroj s výkonem 250 W. Disponuje ochranou proti přepětí a přetížení. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 250 W Vstupní napětí: AC 100–240 V Výstupní napětí: 12 V Proud: max. 20 A Barva: stříbrná
Poslat známému
OEM HW-CPS12V-20A
Univerzální stabilizovaný spínaný zdroj s výkonem 250 W. Disponuje ochranou proti přepětí a přetížení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 250 W
Vstupní napětí: AC 100–240 V
Výstupní napětí: 12 V
Proud: max. 20 A
Barva: stříbrná
Značka
Upřesnění typu :  Průmyslový
Výrobce :  OEM
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  20
Jmenovité napětí (V) :  12
Max. výstupní proud (A) :  20
Regulace výstupního napětí :  ne
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Výstupní napětí :  12V DC
Výstupní napětí (V) :  12 (DC)
Výstupní výkon (W) :  250
Baterie
Provoz na baterii/akumulátor :  ne
Fyzické vlastnosti
Rozměry :  200 × 110 × 50 mm