Eaton 5E Gen2 UPS - 5E1200UD
Záložní zdroj, 1200VA, 660W, 1/1 fáze, USB, DIN, tower
K odeslání: 2 ks
Kód: UPSE1369 PN: 5E1200UD Záruka: 24 měs.
Výrobce: EATON
 (Eaton Industries (France) SAS)
110 Rue Blaise Pascal, 38330 Montbonnot Saint-Martin, Francie
eif_compliance@eaton.com
www.eaton.com
Poslat známému
Eaton 5E Gen2 UPS - 5E1200UD
Ochrana napájení & Snadná integrace
  • Široká nabídka produktů pokrývá požadavky na napájení mnoha IT zařízení.
  • Konstrukce bez ventilátoru zajišťuje tichý provoz v obytných budovách (modely do 1200 VA).
  • Baterie 5E Gen2 jsou trvale nabité (i ve vypnutém stavu).
  • UPS lze spustit i bez připojení k elektrické síti (studený start).
  • Automatický test baterií a alarm výměny baterií.
  • Analyzujte využití energie a spravujte parametry UPS pomocí softwaru Eaton UPS Companion.
Ideální ochrana pro:
  • Počítače, pracovní stanice a periferní zařízení
  • Internetové směrovače (routery), NAS
  • Televizory, herní konzole a další zařízení náročnější na napájení
  • Zabezpečení domácnosti
  • Prodejní místa, automaty na prodej vstupenek apod.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Všeobecné
Konfigurace: Tower
Typové číslo: 5E1200UD
Topologie: Line Interactive
Zátěž: 1200 VA / 660 W
Komunikační porty: 1× USB
Rozměry: 330 × 180 × 133 mm
Hmotnost: 8,5 kg
Barva: černá
Vstup
Připojení vstupu: 1× kabel s Euro vidlicí
Jmenovité napětí: 230 V (220–240 V)
Kmitočet: 50/60 Hz (provozní rozsah 45–65 Hz)
Výstup
Výstupní zásuvky: 4× DIN/IT zásuvka (Schuko)
Napětí: 230 V
Baterie
Počet baterií: 2
Napětí baterie/článku: 12 V
Kapacita baterie: 7 Ah
Technologie baterie: Olověná (bezúdržbová)
Značka
Upřesnění typu :  Záložní zdroj
Výrobce :  EATON
Technické detaily
Provedení :  tower
Účiník :  0.9
Vstupy a výstupy
Schuko zásuvka/zástrčka (počet) :  4
USB 2.0 (počet) :  1
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  660
Napětí baterie/článku (V) :  12
Baterie
Kapacita baterie (Ah) :  7
Kapacita baterie (Wh) :  84
Počet baterií :  2
Technologie baterie :  Olověná
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  8.5
Rozměry :  330 × 180 × 133 mm