Growatt SPH 10000TL3 BH-UP
Měnič napětí, hybridní, výkon 10kW, třífázový, 230V/400V, 2× MPPT, IP65, účinnost až 98,2% (EU 97,5%), SVT26170
Po objednání za 2 týdny
Kód: GROMEN0004 PN: SPH 10000TL3 BH-UP Záruka: 26 měs.
Výrobce: GROWATT
 (Efteria, spol. s r.o.)
K rybníku 378, 252 42 Jesenice, Česká republika
info@battery.cz
www.battery.cz
Growatt SPH 10000TL3 BH-UP Třífázový hybridní asymetrický střídač se 2 integrovanými MPP Trackery a výkonem 10 kW, který kombinuje funkce měniče, UPS, solární nabíječky a nabíječky baterií. K jednotce lze připojit solární... více
Poslat známému
Growatt SPH 10000TL3 BH-UP
Třífázový hybridní asymetrický střídač se 2 integrovanými MPP Trackery a výkonem 10 kW, který kombinuje funkce měniče, UPS, solární nabíječky a nabíječky baterií. K jednotce lze připojit solární panely, baterii, spotřebiče, elektrocentrálu nebo rozvodnou síť a získat tak kompletní hybridní systém. Pro komunikaci a správu je k dispozici rozhraní RS-485, CAN nebo USB. Volitelně jej lze doplnit také o bezdrátovou konektivitu Wi-Fi, RF nebo GPRS.
Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt s EURO účinností 97,5 %. Ke střídači je možné zapojit baterie v širokém rozmezí napětí a to od 100 do 550 V. Chlazení je bez ventilátoru (fanless). Střídač disponuje variací pracovních módů a VPP interface navrženým pro prodej elektrické energie. Střídač má zálohovaný výstup s rychlostí přechodu do 10 ms. Monitoring a měření výkonu na dálku je samozřejmostí.
Toto zařízení je v seznamu výrobků programu Nová zelená úsporám (kód: SVT26170)
  • 100% třífázový nevyvážený výstup
  • Inteligentní omezení exportu výkonu na úrovni fáze
  • Max. účinnost až 98,2 % (EU účinnost až 97,5 %) & THD <3 %)
  • Široký rozsah napětí baterie 100–550 V
  • Funkce UPS & přechod do 10 ms
  • Škálovatelná konfigurace systému
  • Připraveno na VPP rozhraní
  • DC/AC typ II SPD
  • Poměr 1,5 DC/AC
  • LCD displej s technickými údaji
  • Stupeň krytí IP65
  • Anti-islanding ochrana
  • Beztransformátorová konstrukce/topologie
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
PV vstup (fotovoltaika)
Max. DC výkon na vstupu: 15 000 W
Vstupní napětí PV: max. 1000 V
Rozsah MPPT: 120–1000 V / 600 V
Náběhové napětí: 120 V
Vstupní proud PV: 13,5 A (na každý MPP Tracker)
Max. proud nakrátko na MPPT: 16,9 A
Počet MPPT: 2
Počet řetězců (string) na jeden MPPT: 1
Nabíječka (baterie)
Nepřetržitý nabíjecí a vybíjecí výkon: 10 000 W
Typ baterie: lithiový & olověné akumulátor
Rozsah napětí baterie: 100–550 V
Max. nabíjecí proud: 25 A
Max. vybíjecí proud: 25 A
Měnič (AC výstup)
Jmenovitý výkon: 10 000 W
Max. zdánlivý AC výkon: 10 000 VA
Jmenovité AC napětí: 230/400 V (310–476 V)
Max. výstupní proud: 15,2 A
Nastavitelný účiník: 0,8 kapacitní ... 0,8 induktivní
Typ AC připojení k síti: 3fázové (3W+N+PE)
Záložní výkon (AC)
Jmenovitý výkon: 10 000 W
Jmenovité AC napětí: 230/400 V (50/60 Hz)
Max. výstupní proud: 15,2 A
Doba přepnutí: do 10 ms
Účinnost: EU 97,5 %
Komunikační rozhraní: RS-485/CAN/USB
Krytí: IP65
Rozměry: 505 × 453 × 198 mm