Hikvision LAS60-57CN-RJ45
PoE injektor, gigabitový, 2× GbE RJ-45, 802.3af/at, Hi-PoE, 60W, Endspan/Midspan, AC 100–240V
Po objednání za 4 dny
Kód: IPKHIK0542 PN: LAS60-57CN-RJ45 Záruka: 36 měs.
Výrobce: Hikvision
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
support.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
Poslat známému
Hikvision LAS60-57CN-RJ45
  • 2 gigabitové adaptivní porty RJ-45 (10/100/1000 Mbps), 1× DATA vstup, 1× PoE + DATA výstup
  • Splňuje podmínky standardu IEEE 802.3af/at, napájecí výkon až 60 W
  • Podpora Endspan a Midspan
  • Výstupní nadproudová ochrana, ochrana proti zkratu
  • Kovové provedení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: PoE/PoE+ IEEE 802.3af/at, Hi-PoE
Rozhraní: 2× RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
Napájení: AC 100–240 V (50/60 Hz), max. 2 A
Výstupní výkon: 60 W
Výstupní napětí: 54–57 V
Rozměry: 185 × 70,8 × 37 mm
Značka
Upřesnění typu :  POE
Výrobce :  Hikvision
Technické detaily
Norma :  Hi-PoE (60W)
Norma :  802.3af
Norma :  802.3at
Použití v exteriéru :  ne
Provozní teplota max. (°C) :  60
Provozní teplota min. (°C) :  -20
Provedení :  adaptér (kovový)
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Počet PoE portů :  1
Rychlost portů :  1 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Napájení
Napájení zařízení :  interní zdroj
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  473
Rozměry :  185 × 70,8 × 37 mm