Neomounts WL35S-850BL18
Držák, VESA, nástěnný, pro LCD a TV, úhlopříčka 43"–98", náklon 12°, nosnost 100kg, černý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNSE0010 PN: WL35S-850BL18 Záruka: 60 měs.
www.neomounts.com
Neomounts WL35S-850BL18 Sklopný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 43" do 98" a nosností až 100 kg umožňuje díky technologii náklonu až +12° nastavit ideální úhel pohledu pro sledování obrazovky. Držák má... více
Poslat známému
Neomounts WL35S-850BL18
Sklopný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 43" do 98" a nosností až 100 kg umožňuje díky technologii náklonu až +12° nastavit ideální úhel pohledu pro sledování obrazovky. Držák má hloubku 3,5 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají standardům VESA 100 × 100 až 800 × 400 mm. K dispozici je také možnost jeho uzamčení proti krádeži prostřednictvím přiloženého šroubu nebo pomocí visacího zámku (není součástí balení). Přidanou hodnotou je praktický magnetický systém pro vytažení/uvolnění a samostatná vodováha + upevňovací šablona pro snadnou instalaci.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 43"–98"
Maximální nosnost: 100 kg
Vzdálenost obrazovky od zdi: 35 mm
Rozměry VESA: 100 × 100, 100 × 150, 100 × 200, 120 × 120, 200 × 100, 200 × 200, 200 × 300, 200 × 400, 300 × 100, 300 × 200, 300 × 300, 350 × 350, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400, 440 × 400, 500 × 400, 600 × 200, 600 × 300, 600 × 400, 680 × 300, 800 × 200, 800 × 400 mm
Kompatibilita
Max. velikost monitoru (palce) :  86
Min. velikost monitoru (palce) :  43
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  98
Konstrukce :  s náklonem
Nosnost (kg) :  60
Rozměry :  884 × 425 × 35 mm