Neomounts WL35S-850BL14
Držák, VESA, nástěnný, pro LCD a TV, úhlopříčka 32"–65", náklon 12°, nosnost 60kg, černý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNSE0008 PN: WL35S-850BL14 Záruka: 60 měs.
www.neomounts.com
Neomounts WL35S-850BL14 Sklopný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 32" do 65" a nosností až 60 kg umožňuje díky technologii náklonu až +12° nastavit ideální úhel pohledu pro sledování obrazovky. Držák má... více
Poslat známému
Neomounts WL35S-850BL14
Sklopný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 32" do 65" a nosností až 60 kg umožňuje díky technologii náklonu až +12° nastavit ideální úhel pohledu pro sledování obrazovky. Držák má hloubku 3,5 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají standardům VESA 100 × 100 až 400 × 400 mm. K dispozici je také možnost jeho uzamčení proti krádeži prostřednictvím přiloženého šroubu nebo pomocí visacího zámku (není součástí balení). Přidanou hodnotou je praktický magnetický systém pro vytažení/uvolnění a samostatná vodováha + upevňovací šablona pro snadnou instalaci.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 32"–65"
Maximální nosnost: 60 kg
Vzdálenost obrazovky od zdi: 35 mm
Rozměry VESA: 100 × 100, 100 × 150, 100 × 200, 120 × 120, 200 × 100, 200 × 200, 200 × 300, 200 × 400, 300 × 100, 300 × 200, 300 × 300, 350 × 350, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400 mm
Kompatibilita
Max. velikost monitoru (palce) :  75
Min. velikost monitoru (palce) :  32
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  65
Konstrukce :  s náklonem
Nosnost (kg) :  50
Rozměry :  484 × 425 × 35 mm