Neomounts FPMA-HAC100
Držák, VESA, stropní, pro lékařské monitory, úhlopříčka 10"-24", 3 otočné body, náklon 55°, otáčení 370°, nosnost 6kg, hliník, bílý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN7201 PN: FPMA-HAC100 Záruka: 60 měs.
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-HAC100 Naklápěcí a otočný stropní držák pro lékařské obrazovky s úhlopříčkou 10" až 24" a hmotností až 6 kg. Je kompatibilní s obrazovkami se vzorem otvorů VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm. Všestranná... více
Poslat známému
Neomounts FPMA-HAC100
Naklápěcí a otočný stropní držák pro lékařské obrazovky s úhlopříčkou 10" až 24" a hmotností až 6 kg. Je kompatibilní s obrazovkami se vzorem otvorů VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm.
  • Všestranná technologie náklonu (55°) a otáčení (370°)
  • Výškově a hloubkově nastavitelný pomocí plynové pružiny
  • Inovativní systém vedení kabelů
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10"–24"
Nosnost: 6 kg
Nastavení výšky: až 170 cm
Nastavení hloubky: až 189 cm
Náklon: 55°
Otáčení: 370°
Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm