Neomounts FPMA-DTB100
Lišta, držák, stolní, VESA, pro 3 ploché obrazovky, uhlopříčka 10"–24", nosnost 3× 10kg, hliník, stříbrná
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN6601 PN: FPMA-DTB100 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-DTB100 Stolní lišta/držák pro tři ploché obrazovky s úhlopříčkou 10" až 24" a maximální hmotností 3× 10 kg. Lišta se dodává bez držáků na obrazovky. Je vhodná pro obrazovky, které odpovídají otvorům VESA 75 ×... více
Poslat známému
Neomounts FPMA-DTB100
Stolní lišta/držák pro tři ploché obrazovky s úhlopříčkou 10" až 24" a maximální hmotností 3× 10 kg. Lišta se dodává bez držáků na obrazovky. Je vhodná pro obrazovky, které odpovídají otvorům VESA 75 × 75 až 100 × 100 mm. Tato lišta je kompatibilní s držákem FPMA-DTBW200. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10"–24"
Maximální nosnost: 3× 10 kg
Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm