ROGERELE REP500-12
Měnič napětí, 12V, 230V, 500W, sinusový výstup, nabíjecí USB port
Po objednání za 2 týdny
Kód: UPSROG0003 PN: REP500-12 Záruka: 26 měs.
www.battery.cz
ROGERELE REP500-12 Sinusový měnič se zásuvkou 230 V (50 Hz) a USB výstupem pro nabíjení mobilních zařízení. Je vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží a také pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou... více
Poslat známému
ROGERELE REP500-12
Sinusový měnič se zásuvkou 230 V (50 Hz) a USB výstupem pro nabíjení mobilních zařízení. Je vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží a také pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou motory, čerpadla, ledničky, zářivky atd. Hodí se rovněž pro spolehlivé a bezpečné napájení televizorů, počítačů, tiskáren, měřících přístrojů a jiných el. spotřebičů s citlivou elektronikou.
Součástí jsou kabely s oky pro připojení na baterii.
Vlastnosti:
  • Čistý sinusový výstup (THD < 3 %)
Nepropojujte do série nebo paralelně výstup střídavého napětí 230 V (kontakty síťové zásuvky) tohoto měniče s jinými zdroji střídavého napětí 230 V (například paralelně nebo sériově se síťovou zásuvkou veřejné rozvodné sítě/dalších měničů).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 500 W (1000 W špička)
Vstupní napětí: 12 V (10 až 15,5 V)
Výstupní napětí: 220/230/240 V
Rozměry: 255 × 112 × 60 mm
Hmotnost: 1,08 kg
Barva: zlatá–černá
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí B
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  12 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  500
Fyzické vlastnosti
Rozměry :  255 × 112 × 60 mm