GIGABYTE Ultra Durable UD1000GM 1000W
Zdroj, ATX, 1000W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, odpojitelné kabely, 80PLUS Gold
Neznámá dostupnost
Kód: CASGB1004 PN: GP-UD1000GM Záruka: 36 měs.
Výrobce: GIGABYTE
 (GIGA-BYTE Technology Co., Ltd.)
No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231,
support@gigabyte.com
www.gigabyte.com
GIGABYTE Ultra Durable UD1000GM 1000 W Napájecí zdroj o výkonu 1000 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má odpojitelné kabely. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon:... více
Poslat známému
Napájecí zdroj o výkonu 1000 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má odpojitelné kabely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 1000 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80 PLUS Gold
Napájecí konektory: 1x ATX 20+4pin, 2x EPS 4+4pin, 6x PCIe 6+2pin, 8x SATA, 3x molex, 1x floppy
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  GIGABYTE
Technické detaily
Verze standardu ATX :  2.31
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  120
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  2
Konektor Molex - HDD (počet) :  3
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  6
Konektor SATA (počet) :  8
Max. výkon zdroje (W) :  1000
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ano
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  150 × 140 × 86 mm