MikroTik G1040A-60WF
Zdroj, náhradní, Hot Swap, pro Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+, 12V, 60W
Neznámá dostupnost
Kód: ZNRMKR0006 PN: G1040A-60WF Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik G1040A-60WF Náhradní Hot Swap zdroj pro MikroTik CRS504-4XQ-IN, CRS510-8XS-2XQ-IN a CCR2004-16G-2S+. Výstupní výkon zdroje je 60 W. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 60 W Výstupní napětí: 12 V Výstupní proud: 5 A... více