PLANET IPOE-470-12V
PoE injektor, průmyslový, 8× 1Gb, 4× 802.3bt 95/240W, DIN, IP30, -40 až +75°C, duální napájení DC 12–54V
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2166 PN: IPOE-470-12V Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET IPOE-470-12V Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++/PoH do příkonu až 240 W. Krytí IP30, kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C, montáž na DIN lištu nebo přímo na... více
Poslat známému
PLANET IPOE-470-12V
Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++/PoH do příkonu až 240 W.
Krytí IP30, kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď, ESD ochrana do 6 kV, přepěťová ochrana do 6 kV, DIP switch, podpora PoH napájení do 95 W/port (Power over HDBaseT), redundantní napájení DC 12–54 V.
Průmyslový "Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3bt + PoH (Power over HDBaseT) s maximální zatížitelností 240 W pro napájení zařízení po Ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty, POS (point of sale), kiosky, PoE osvětlení nebo Wi-Fi přístupovými body.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 8× RJ-45 10/100/1000Base-T (4× data vstup, 4× PoE+data výstup)
Celkový napájecí výkon: do 240 W, IEEE 802.3bt PoE++, PoH (Power over HDBaseT)
Zatížitelnost portů:
až 240 W při napájení DC 48–54 V
až 120 W při napájení DC 24–47 V
až 60 W při napájení DC 12–23 V
max. 90 W/port - 802.3bt PoE++
max. 95 W/port - PoH
max. 60 W/port - Force režim
max. 36 W/port - 802.3at PoE+
Napájení: DC 12–54 V, redundantní (zdroj není součástí balení)
Provozní teplota: -40 až +75 °C
Rozměry: 135 × 87,8 × 50 mm
Hmotnost: 679 g
Průmyslové vlastnosti:
zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75 cm na všechny dopadové části
zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6)
zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50g, dlouhodobému 4g, (IEC-60068-2-27)
elektrická bezpečnost dle CE EN-60950
Technické detaily
Norma :  PoH PD (95W)
Provedení :  DIN lišta
Provedení :  na zeď
LAN :  ano
Počet PoE portů :  4
Rychlost portů :  1 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  8
Napájení
Napájení zařízení :  redundantní
Podpora PoE :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  modrá
Hmotnost (g) :  679
Hmotnost (kg) :  0.679
Rozměry :  135 × 87,8 × 50 mm