MikroTik SAW30-240-1200GA
Zdroj, napájecí, 29W, pro RouterBoard, 24V, 1,2A, spínaný, černý
K odeslání: > 10 ks
Kód: NABMKR1152 PN: SAW30-240-1200GA Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik SAW30-240-1200GA Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A. Černá dvoulinka délky 1,5 m zakončená standardním kulatým napájecím konektorem 2,1 mm. Jedná se o velmi kvalitní zdroj dodávaný jako značkové příslušenství výrobcem... více
Poslat známému
MikroTik SAW30-240-1200GA
Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A. Černá dvoulinka délky 1,5 m zakončená standardním kulatým napájecím konektorem 2,1 mm. Jedná se o velmi kvalitní zdroj dodávaný jako značkové příslušenství výrobcem MikroTik.
Vyšší napětí (24 V) snižuje ztráty na vedení při napájení přes ethernet.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 100–240 V, 0,8 A
Výstup: 24 V, 1,2 A
Výkon: 29 W
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Univerzální nabíječka
Výrobce :  MIKROTIK
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  29
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Výstupní napětí (V) :  24
Výstupní výkon (W) :  29
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  200
Hmotnost (kg) :  0.2
Rozměry :  70 × 68 × 45 mm