PLANET IPOE-270-12V
PoE injektor, průmyslový, 2× port, 4× 1/2.5/5Gb, 2× 802.3bt 180W, DIN, IP30, -40 až +75°C, duální napájení DC 12–56V
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2292 PN: IPOE-270-12V Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET IPOE-270-12V Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ do příkonu až 180 W, pracuje i na 1/2,5/5Gb propojení. Krytí IP30, kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C,... více
Poslat známému
PLANET IPOE-270-12V
Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ do příkonu až 180 W, pracuje i na 1/2,5/5Gb propojení.
Krytí IP30, kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď, ESD ochrana do 6 kV, přepěťová ochrana do 6 kV, redundantní napájení DC 12–56 V.
Průmyslový "Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3bt s maximální zatížitelností 180 W pro napájení zařízení po Ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty, POS (point of sale), kiosky, PoE osvětlení nebo Wi-Fi přístupovými body.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 4× RJ-45 10/100/1G/2.5G/5GBase-T (2× data vstup, 2× PoE výstup)
Celkový napájecí výkon: do 180 W, IEEE 802.3bt PoE++
Zatížitelnost portů: až 180 W při DC 52/54/56 V, až 120 W při DC 48 V, až 60 W při DC 12 V
Napájení: DC 12–56 V, redundantní (zdroj není součástí balení)
Provozní teplota: -40 až +75 °C
Rozměry: 115 × 70 × 41 mm
Hmotnost: 387 g
LAN :  ano
Počet PoE portů :  2
Rychlost portů :  5 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  4
Napájení
Napájení zařízení :  redundantní
Podpora PoE :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  modrá
Hmotnost (g) :  387
Rozměry :  115 × 70 × 41 mm