MEAN WELL NDR-480-48
Zdroj, napájecí, průmyslový, 480W, regulovatelný 48–55V
K odeslání: 1 ks
Kód: ZNPMEA0019 PN: NDR-480-48 Záruka: 48 měs.
Výrobce: MEANWELL
 (MEAN WELL EUROPE N.V.)
Langs de Werf 8, 1185XT Amstelveen, Nizozemsko
info@meanwell.eu
www.meanwell.eu
MEAN WELL NDR-480-48 Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí regulovatelné 48–55 V DC, zatížitelnost 480 W. Provozní teplota -20 až 70 °C. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výstupní napětí: 48–55 V Výstupní... více
Poslat známému
MEAN WELL NDR-480-48
Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí regulovatelné 48–55 V DC, zatížitelnost 480 W. Provozní teplota -20 až 70 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní napětí: 48–55 V
Výstupní výkon: 480 W
Výstupní proud (max): 10 A
Vstupní napájení: 90–264 V AC, 127–370 V DC
Účinnost: 92,5 %
Rozměry: 128,5 × 125,2 × 85,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg
Značka
Upřesnění typu :  Průmyslový
Výrobce :  MEANWELL
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  70
Provozní teplota min. (°C) :  -20
Provedení :  DIN lišta
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  10
Frekvence napětí (Hz) :  47-63
Max. vstupní proud (A) :  4.8
Regulace výstupního napětí :  ano
Vstupní napětí (V) :  127 - 370 (DC)
Vstupní napětí (V) :  90 - 264 (AC)
Výstupní napětí :  48V DC
Výstupní napětí (V) :  48
Výstupní výkon (W) :  480
Baterie
Provoz na baterii/akumulátor :  ne
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  1.5