Ubiquiti POE-24-24W
PoE injektor, 24V, 1A, 100Mbit, 24W, 2× RJ-45, včetně napájecího kabelu, černý
Po objednání za týden
Kód: NANUBT1004 PN: POE-24-24W Záruka: 26 měs.
www.ui.com
Ubiquiti POE-24-24W Dvouportový pasivní PoE adaptér (injektor) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 24 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo... více
Poslat známému
Ubiquiti POE-24-24W
Dvouportový pasivní PoE adaptér (injektor) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 24 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku.
  • Dva 100Mbit ethernetové porty
  • Resetovací tlačítko pro vzdálený reset zařízení
  • Využívá napájecí páry 4, 5 (+) a 7, 8 (-)
  • Účinnost 80+ %
  • Konektor IEC-320 C6 (3pin)
Součástí balení je síťový napájecí kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 24 W
Výstupní napětí a proud: 24 V DC / 1,0 A
Vstupní napětí: 100–240 V (50/60 Hz)
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 10/100 Mbps
Rozměry: 88 × 57 × 33 mm
Hmotnost: 135 g
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ne
LAN :  ano
Rychlost portů :  100 Mb/s
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  135
Rozměry :  88 × 57 × 33 mm