IR světlo XtendLan IRL85C6H-60-12
IR světlo, 850nm, 25-35m, venkovní, 12V DC, úhel 60 st, 12W, černé
K odeslání: 3 ks
Kód: NETXTE2865 PN: IRL85C6H-60-12 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRL85C6H-60-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka elegantního vzhledu, napájení 12 V DC, dosah 25 - 35 m, úhel 60 st., 12 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy... více
Poslat známému
XtendLan IRL85C6H-60-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka elegantního vzhledu, napájení 12 V DC, dosah 25 - 35 m, úhel 60 st., 12 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC, příkon 12 W
Uchycení: držák stěnový / stropní
Složení: 6 x 2 W LED diody
Světelný výkon: 10 - 13 W/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 60°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -40 °C až +50 °C
Chlazení: pasivní
Rozměr: 121 x 97 x 90 mm
Rozměr montážních otvorů: 8 x 5,5 mm
Hmotnost: 0,5 kg
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC