IR světlo XtendLan IRL85L6H-90-PoE
IR světlo, 850nm, 15-20m, venkovní, PoE 802.3af, úhel 90 st, 13W, IP66, RJ45 vodotěsná spojka
K odeslání: 2 ks
Kód: NETXTE2771 PN: IRL85L6H-90-PoE Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRL85L6H-90-PoE Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení PoE 802.3af, součástí vodotěsná spojka RJ-45, dosah 25 - 35 m, úhel 90 st., příkon 10 W. V zadní části zařízení se nachází... více
Poslat známému
XtendLan IRL85L6H-90-PoE
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení PoE 802.3af, součástí vodotěsná spojka RJ-45, dosah 25 - 35 m, úhel 90 st., příkon 10 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 802.3af DC, příkon 13 W
Uchycení: držák stěnový / stropní
Složení: 6 x 2 W LED diody
Světelný výkon: 4,7 - 6,2 W/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 90°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -40 °C až +55 °C
Chlazení: pasivní
Rozměr: 105 x 88 x 85 mm