Zdroj XtendLan ZSE02-1114-120
Zdroj, 11-14V DC nastavitelný, 10A, 120W, vestavba/na zeď
K odeslání: 4 ks
Kód: NETXTE2670 PN: ZSE02-1114-120 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan ZSE02-1114-120 Stabilizovaný napájecí zdroj s nastavitelnou hodnotou výstupu 11-14V DC. Max. proud 10A.Určený pro vestavbu či přímou montáž na zeď. LED signalizace funkčnosti portů. Zdvojená výstupní svorkovnice. ... více
Poslat známému
XtendLan ZSE02-1114-120
Stabilizovaný napájecí zdroj s nastavitelnou hodnotou výstupu 11-14V DC. Max. proud 10A.Určený pro vestavbu či přímou montáž na zeď. LED signalizace funkčnosti portů. Zdvojená výstupní svorkovnice.
Připevnění do vestavby či na zeď - čtyři spodní šroubové otvory s roztečemi 120 x 80 mm a závitem M3 a tři boční šroubové otvory (dva s roztečí 19 mm, třetí kolmo k nim s roztečí 157 mm) závitem M3.
Skříňka vodivě propojena s ochraným vodičem.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 11 - 14 DC
Výstupní proud: 10 A
Celkový výstupní výkon: 120 W
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Materiál: kovová skříň, perforovaná
Rozměry: 199 x 98 x 38 mm
Hmotnost: 650 g
Montáž: vestavba / na zeď
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  10
Regulace výstupního napětí :  ano
Výstupní napětí :  12V DC