ACAR AXON-8-230
Rozvodný panel, 19", 8× 230V, ČSN, přepěťová ochrana, kabel 3m, vč. montážních držáků do racku
K odeslání: > 10 ks
Kód: NETXTE2078 PN: AXON-8-230 Záruka: 24 měs.
Výrobce: ACAR
 (HSK DATA Ltd Sp. z o.o.)
ul. E. Godlewskiego 22, 30-198 Kraków, Polsko
info@hsk.com.pl
www.hsk.com.pl
ACAR AXON-8-230 19" rozvodný panel 8x 230V, zásuvky dle ČSN, přepěťová ochrana, vypínač 230/10A, 3m přívod. Tento produkt je totožný s produktem, který je prodáván pod značkou Solarix 80593012. Integrovaná indikace... více
Poslat známému
ACAR AXON-8-230
19" rozvodný panel 8x 230V, zásuvky dle ČSN, přepěťová ochrana, vypínač 230/10A, 3m přívod. Tento produkt je totožný s produktem, který je prodáván pod značkou Solarix 80593012. Integrovaná indikace přítomnosti síťového napětí. Včetně odnímatelných montážních úchytů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vlastnosti:
Jmenovité napětí: 230V
Kmitočet: 50Hz
Jmenovitý proud: 10 A
Jistič: 1 automatický jistič se zpožděnou reakcí 10A/250V
Svodový proud: <0.5 mA
Doba zpoždění: <25ns
Maximální trvalé napětí přepěťového systému: UC 250V 50Hz
Ochranná úroveň UP přepěťového systému: 1,3kV(L/N)
Jmenovitý vybíjecí proud iN: 2kA (L/N) - 8/20µs
Maximální svodový proud iMAX: 6,5kA (L/N) - 8/20µs
Přepěťové ochrana: ochranné kolíky spojené s ochranným vodičem (system 2P+Z)
Mechanické vlastnosti:
Materiál zásuvkového pole: samozhášecí plast
Počet síťových zásuvek: 8 zásuvek s ochranným kolíkem 10A/250V
Délka kabelu: 3 m
Rozměry: 445 × 54 × 55 mm
Hmotnost: 0,48 kg
Značka
Upřesnění typu :  Rozvaděč - Rozvodný panel
Výrobce :  ACAR
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  445 × 54 × 55 mm