Zdroj XtendLan ZSW09P-1114-120
Zdroj, pro analog. kamery, 11-14V DC nastavitelný, 9 portů, 10A,120/145W, PTC, skříňka
K odeslání: 6 ks
Kód: NETXTE1884 PN: ZSW09P-1114-120 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan ZSW09P-1114-120 Stabilizovaný napájecí zdroj pro děvět spotřebičů, nastavitelné napětí DC 11-14V, každý port max. 1,5A. Celkový výstupní proud 10A, krátkodobě 12A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové... více
Poslat známému
XtendLan ZSW09P-1114-120
Stabilizovaný napájecí zdroj pro děvět spotřebičů, nastavitelné napětí DC 11-14V, každý port max. 1,5A. Celkový výstupní proud 10A, krátkodobě 12A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky. Připojení kabelů k interní svorkovnici. Ochrana proti zkratu PTC termistrory, 1,5A na port. LED signalizace funkčnosti portů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 11-14 DC, regulace trimrem (naprázdno 11,75V-14,25V)
Výstupní proud: 10 A (max 1,5A na port)
Celkový výstupní výkon: 120 W (krátkodobě 145W)
Ochranné prvky: zkrat, přetížení
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100-240V AC, 50-60Hz
Účinnost: min. 85% při maximální zátěži
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň
Uzemnění šasi: propojení s ochranným vodičem
Rozměry: 204 x 201 x 55 mm
Montáž: na zeď
Pohled na vnitřní uspořádání:
Pohled při zavřených dvířkách:
Pohled zezadu:
Pohled zprava/zdola:
Manuál (cz)
Ostatní download
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  9
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  10
Regulace výstupního napětí :  ano
Výstupní napětí :  12V DC